Chipollino (gorky_look) wrote,
Chipollino
gorky_look

This journal has been placed in memorial status. New entries cannot be posted to it.

Двасять літрув, або Ліквідація

- А шо він апще хоче?

- Шість мішків бараболі та мотоблок.

- Ніхуя собі! І мотоблок! Це ж просто терор якийсь!

- Так він же і є тераріст. Сам так каже.

- А, но то. От сука, не люблю я терористів. Нє шоб тихо спиздить та піти собі, як усі нормальні люде, так воно ще требованія видвігає! Ахуєлі громадяни окончатільно. От я тобі скажу, тіко ти не пизди, як сотруднік сотрудніку, шо при Кучмі такой хуйні не було. Тоді терорістом ще надо було заслужить.

- І каністру бєнзеля.

- А бензель єму на шо?

- На мотоблок.

- А мотоблок на шо?

- В Севєрну Карею тікать. Там шість мішків бараболі, мотоблок і двадцять літрів бєнзєля то ніхуйовий стартовий капітал, можно вже на вище общіство виходить.

- Скікі літрув???

- Двадцять.

- Матка боска, скуда стіко! Двадцять! Скажи йому в мегахвона, шо він ахуєв окончатільно. Каністра бензину! Спитай, він точно тероріст, чи маньяк ізвращєнец? Він вапще отдає собі отчот шо ми не в еміратах? Ми бєдна страна з карантіном. Кароче. Три мішка бульби, матацікл и п'ять літрув. Це последнє слово. Або ми в СБУ дзвонимо.

- Ой не треба, пане капітане.

- Шо так?

- Та було вже СБУ. Пацан чесно хотів на маршрутці по льготі проїхать. Залупився с водітєлєм, слово за слово, хуйом по столу, автобус поділився по мнєніям, от він свій електорат відпустив, а ту половину в заручники.

- Дєбіл. Треба було навпаки робить. Ну і хуй з ним. Єхав би собі... Шо він вобще так оскаженів, шо трєбує неможливе? Він вапще понімає шо таке а наше врем'я двадцять літрів?

- Так він почті шо єхав вже, але тут СБУ приєхало. Якась бабця падла із автобуса настукала.Он та, шо в вікні червоною хусткою світить. Григорівна.

- Снайпером би ії... Курва стара, ще с садочка забути не можу.Ну а шо Служба Божа наробила?

- А как всігда. Приїхали на панцері, гранати покидали, потім два юмарістічєскіх номера з Кварталу показали для отвлєчєнія уваги, хуйо-майо, потім пішли за автографами те селфі робить, та поїхали собі. Пацан вапще тіко закурить просив і щоб з буса додому випустили, всі його ізначальні трєбованія. Це вони вже його про мотоблок навчили. Кажуть - проси що хочеш, ти сьогодні гість вєчєрнєго кварталу... Він каже - а можна три мішки бульби? А вони - та похуй, хоч шість. Гуляй шальная імпєратріца.

- Но то?

- Так є! Кажуть, в нас начальник так само пробився в люди, взяв заручника і каже - нє випущу із обьятій, пака ти мене из конферансьє начальніком сікретной служби не зробиш.

- От сабача служба у пацанів. І шо?

- А шо... Зробили того камфірансье начальником. Куди ся дінеш? Тераз в них юморістіческо-терорістіческе шоу. "Дев'яносто п'ятий догнал". Нас вапще скрита камера знімає.

- На звук?

- Но то.

- З дєцтва любив Авакова, еслі шо. Карочє, наточи з бобіка в баку двасять літрів бєнзіліна, скажи шо мотоблок я в тьощі візьму, там свєчі мінять треба, а бараболю нехай з конфіскату бере. І щоб я його більше в Луцькій області не бачив. Тіко нехай каністру віддасть, бо каністра не входить у соглашеніє.

І щоб штурмові групи спочатку заходили до клюба, бо в нас нестача театральних мєропріятій, від того розвиваєцця бескультуріє, а на ньому стигне терорізм.

- Стратегічно.

- Не пизди, сіржант. І скажи йому, шо єслі він забере Григорівну в Севєрну Карєю, то від мене ще кавьор три на чотири, з падішахом і оленем, восточний орнамент тульскої фабрики. І холодильник. Розенлев.

- Хароший?

- Нармальний. Двокамерний. Сука ну точно не менше нєлєпий, як цей терорізм. Курить є шо?

- "Вест" червоний. Шо, нєрви, пан капітан?

- Іспанський стид. Блять, якщо оцей тероріст таки втече від нас до Сєвєрнох Карєї... Знаєш, шо він там понаразказує? У многіх карєйцев буде перша в житті посмішка на блєдних вустах. Я от все життя мріяв стріти тероріста. Ще з камсамолу. Але що він захопить карусель з лошатками та Григорівною...

Нє, пан сержант. Це не Ріо-де-Жанейро.

@

Tags: Катастрофалогия, Массмудиа, Нашеведение, Тыррор
Subscribe

 • Весеннее

  Пришла весна зелёная и дикая И жить пора Проснулись пидары с бензокосилками И в шесть утра Они всю зиму ожидали Всё это вот Что их ромашки заебали…

 • Черновицкое

  Я изучал дичайший диалект украинского языка где то лет в пять, где то в Черновцах, на улице Мемельской. Это какое то арго было. Дикая смесь…

 • Булгаковское

  Ко дню рождения Булгакова. Во первых он откровенно хуевый писатель. Писать толковое на подъёме и проваливаться в говно типа Роковые яйца может даже…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 32 comments

 • Весеннее

  Пришла весна зелёная и дикая И жить пора Проснулись пидары с бензокосилками И в шесть утра Они всю зиму ожидали Всё это вот Что их ромашки заебали…

 • Черновицкое

  Я изучал дичайший диалект украинского языка где то лет в пять, где то в Черновцах, на улице Мемельской. Это какое то арго было. Дикая смесь…

 • Булгаковское

  Ко дню рождения Булгакова. Во первых он откровенно хуевый писатель. Писать толковое на подъёме и проваливаться в говно типа Роковые яйца может даже…