Chipollino (gorky_look) wrote,
Chipollino
gorky_look

This journal has been placed in memorial status. New entries cannot be posted to it.

Кудыкуды, або Говновапошта

Лидеры рынка всегда охуевают со временем.

Фото - это половина очереди. Вторая  стоит у меня за спиной. Ну и внутри там давка. Мне надо отправить небольшой серебряный комбинезон в Фонтебло, в подарок второму пилоту старраннера "Лакшми" Файвери Бриз. Вопрос во всем мире элементарный. Скрутил небольшую вещь в рулон, положил в пакет, написал адрес, оплатил доставку и оно уехало. Все. Какие тут проблемы При цене доставки больше стоимости вещи?

Из восьми операционных мест работают четыре. Остальные уже празднуют. Это блять когда круглосуточно работают метро и скорая помощь.

А Горький едет праздновать новый год на линию огня, потому что надо подменить ребят, уже охуевающих третий год без нового года. Они хотят елку и чистую постель. Значит Горки будет отмечать ньюерс синтетической елкой, оливье, кокаколой и инсомниаком.

- Куды-куды? - Кудахчет курица за стойкой.

- Фон. Тен. Бло. Це таке сєло увів Франції. Біля Паріжу.

- Я не можу, Треба менеджіру звать. Бо я загранічніє не їмею права.

- То зовіть.

- Вона абедає. Асвабадіцця чере десіть мінут.

Це курва, блять, після черги шо в мавзолей, ана абєдаєт! Бо ніхто крім неї не знає на "Новой Почті" де находиться Фонтенбло.

Шоб до єї мами після інсульту скора помощь так обєдала.

Приходе знающа про заграніцу далі Бердичва меніджір, вже паабедавша, та витирає з єбла майонез.

- А у вас паспорт йєсть?

-Нє. А на шо паспорт? Є скан паспорта, є персональний айді, пробитий на військовому жетоні, прошу. Нагородні документи та іменні карти "Приват Банку" з фото та принтованим іменем.

- Скани паспарта дійствітельні только сдєлані на нашому прїнтері.

- А платіж з Привату ви приймаєте?

- Іссесвінно.

- Тобто карта веріфікована. Гроші з веріфікованної ВІП-карти платінум ви берете, отримуючи мої персональні дані, а персона платіжника вам неясна? Моя персона очевидна.

Мені треба відіслати коханій з Фонтенбло дарунок. Це для мене важливо. Я бачу ії, дай боже, раз на два місяці, і шоб то був не останній раз, боже теж мені дай. Мені завтра о п'ятій ранку відбувати на позицію, а до того ще зібрати купу снарягі. Я двадцять хвилин стояв в черзі, тому шо ви ізволілі абєдать, я не можу зараз бігати з майном додому за паспортом, тому шо ви почнете ужінать чи вєчєрять..

- Схадіте дамой за паспартом і вазращайтісь, - каже мені пізда з єблом в майонезі. - І ваапшще, авсабжайте очірідь. Тут другім людям надо абслужівацця.

Но то, я для неї не людина.

Забив хуй на те жлобьо, пішов на Укрпошту, то півкварталу піши. Нікого там нема, тіко одна бабушка підписується на журнал "Мурзілка".

***
- Можу відіслати пакєтік в Фонтенбло?

- Ви війсковий?

- Парамед.

- То поза чергою, хоча черги немає, але... Дякую. Давайте, шо у вас?

- Камбез, в кармані фотка та лист з віршами для коханої.

- Куди?

- Фонтенбло.

- О, маниіфік! Андрєєй... Андреєєєй! Біжи швидко сюди!.. Бо я не знаю як пишецця "булевард де маршал йофре". Тут наш ваєнний до француськї коханої цьомі робить...

***
Нова пошта. Ви откровєнні підараси. Я гнобив Укрпошту від часів оболонського перебування із Значковою. Де блять три тьоткі півгодини одним язиком марку  на конверт наклеювали. Але Укрпошта зробила крок вперед. Мені про це вже казали різні люди,  відомі блогери та медіаперсони, шо Укрпости працюють над собою, а ви тіко пузяки наєдаїте.

То ви охуєлі, драйва та копійчину спіймали, тіпу Газпрома або Роскосмоса. Абагналі канкурєнта й витираєте майонез з єбла.

Але пизда приходе до всіх. Ле одним женська, а другим коммерчєська.

Та от, женська до вас не прийде.

***
І от  до речі, в Укрпошті за те саме, без рабства в вуличній черзі під снігом та дощемі, нахабного єбла в майонезі, вимагань паспорта та аналіза сечі, пересилка на сімдесять гривень від п'ятиста дешевше. До того паравйон, а не "кагда я паабєдаю та ви паспорт принесете, та ми вола запряжемо, та він тоже паабєдає".

Я розумію шо вам похуй шо я пишу, шо ви своє цопнете та растварітєсь в простанствах, але коли до мене прийде устраювацця  на роботу авца с СВ де буде чортова печатка "новапошта", то я ії копняками пожену іїз  офіса к єбіням до рідного села, до мами, ціплят пасти.

З наступающім вас новим гадом.


Tags: Зоопсехалогия, Нашеведение, Пиздоватность
Subscribe

 • Парамедоза

  Позапрошлые Покрова дежурили на скоряке на перекрестке Крещатика и Прорезной. Подбегает пацан, говорит моей девушке плохо. Она держится на ногах но…

 • СБУ 2

  Попросили пояснить эту историю. Хорошо. Через Сашу Деревянко мне прислали на фронт обработанные фотки с моей любимой. У меня сорвало крышу, я…

 • Жук

  Я хочу рассказать о Жуке. Это дочка Киры Джафаровой и кардиохирурга Игоря Поливенка, начальника отделения. Это Харьков, зайцевская клиника. Она…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 56 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • Парамедоза

  Позапрошлые Покрова дежурили на скоряке на перекрестке Крещатика и Прорезной. Подбегает пацан, говорит моей девушке плохо. Она держится на ногах но…

 • СБУ 2

  Попросили пояснить эту историю. Хорошо. Через Сашу Деревянко мне прислали на фронт обработанные фотки с моей любимой. У меня сорвало крышу, я…

 • Жук

  Я хочу рассказать о Жуке. Это дочка Киры Джафаровой и кардиохирурга Игоря Поливенка, начальника отделения. Это Харьков, зайцевская клиника. Она…