Chipollino (gorky_look) wrote,
Chipollino
gorky_look

This journal has been placed in memorial status. New entries cannot be posted to it.

Троянський кінь, або "О, богі"
Паріс перевернув списа тупим кінцем догори та погрюкав в пузо дерев“яного коня.


- А ну, вилазьте студов! Досить вже дурака включать. Шо ми, ніпанімающі? Га, шо мовчите, ахеяни?


Коняка таки мовчала.


- Може спалимо його к їбіням? - запитав пелтаст, шо стояв поруч. - Як самі вилазити не хочуть?


- Спалити, негайно, бо воля священа того вимагає… - тучжі завив віршами жрець Лаокоон. - Богів олімпійсьих, бо буде нам срака тіжола…


- А ну цить! - рявкнув Паріс. Після смерті Гектора він сильно відчував себе командіром. - Йди в храм до себе распоряжацця… Спалить, спалить... Ти спочатку зроби такого коня. Тут однієї дрєвєсіни тіко на зимове опалення для половини Трої. Шо скажеш, Оленко?


- Я так думаю, шо ахєйців треба студи виколупать, а коня забрать. Та в хаті поставити. Бо тож художнє ізделіе, - відповіла Олена Прегарна, достобіса схожа на польску акторку Магдалену Мельцаж.


- Тягніть драбину, - рішуче віддав наказ Паріс. - Та відколупайте ізделію пузо. Нехай вони звітту повипадаюсть, а коня заберемо в Трою. В саду поставимо. Нехай діти граються.


Пелтасти хутко збігали за драбиною, приклали ії до дерев“яного коня та почали вовтузитися із металевим пєтлямі, шо зачиняли черево іздєлія.


- Пішло, пішло, пішло… - сказав пелтаст — Ієба-а-ать!..


Із черева коняки лавою, зі дзвоном та гуркотінням, змітаючи альпіністів, посипались склянки тьомного коліру.


Всі троянці порозбігалися та позалягали, іспользуя складкі мєстності.


- Шо це було? - спитав Паріс, вилазячи з канави та обтрушуючи хітона. - Цицькі Афродіти! А ну, принесіть одну скляночку.


Самий сміливий пелтаст підкрався до купи, витяг із неї склянку, метнувсь до канави та подав камандіру. Паріс скрутив фанфуріку голову та обережно принюшився. Потім попробував на смак


- Настойка на спірту, - авторитетно оголосив Паріс. - Сімедсять два градуси, плюс-мінус. Хєрня якась.


- Бійтесь данайців, дари пріносящих… - знову завив Лаокоон, здіймаючи руки гори.


- Та завали вже пельку! - люто заорав Паріс на жерця. - Шоб ти так дарів боявся, коли тобі єх парафіяни до храму тягнуть. А ну пішов нахуй ссюди! Як відокремили церкву від держави, то я зараз тобі так голову від остального відокремлю!..


- Мені шось тоже це не дуже альо, - похмуро сказав Еней, син Анхіса. - Шоб таке корисне ахеянці залишили? Ти ж єх знаєш, вони шо не вип“ють — то понадсьорбують. А шо там на пляшці написано?


Паріс покрутив скляночку в руках, та вдивився в етікєтку.


- Та шось по ахєйскому. Ніц не зрозуміле. Медицина якась. Я так думаю, шо коли вони зйобувались, полкову аптєку покидали, бо в човни вже не лізло. Карочі. Пхайте все назад в коня, та тягніть до Трої. Там розберемось.


***

Через штири години, як звечоріло, Одісей разом з групою куретських пластунів-спіцназовців обережно підійшов до троянської брами. За ними в потьомках ховалися два батальона важкої штурмової спартанської піхоти.


Одісей постукав у зачинену фірточку, шо була пропиляна в брамі, та забрана рішоткою типу «рабіца.


- Га? Є хто на господі?..


Троя мовчала, як той кінь.


Одісей тихесенько відчинив браму, та одним оком зазирнув на двір. Поперек проходу лежав та хропів троянський діжурний у званні сіржанта.


- Перепрошую пана…


Діжурний перевернувся на єнший бік та захропів ще сильніше.


Одісей зробив руками тактичний знак, та куретський спіцназ безгучно влився в браму, розтікаючись по векторам займаючі тактичні пойнти. Один з куретів зачепився за голу бабу, шо лежала на тротуарі й виматюкався. За спіцназом, достаючи пофарбовані в зелене для невідімості махайри, в калітку вломились спартанскі броньовані дуроломи, гуртуючись по відділенням та розбігаючись по вулицям.


- От і все, - сумно сказав Одісей. Йому треба було йти до палацу, шоб там койсь хуйні не скоїлось. Він рушив в напрямку царської резиденції, зачепився за ту ж саму бабу, та теж виматюкався.


***

Олена Прегарна сиділа на сходах палацу, та дивилась пустими очами в нікуда.


- Гм-гм… - ввічливо сказав Одісей.


- Сука ти, - відповіла Олена. - Хітрамудра. Я так й знала, шо це кесь западло. Шо то було вапще?


- Глод. По-вашому «бояришнік». Настій, сімдесят два градуси.


- А в коробках?


- Касєти Алегрової та Міхаіла Круга.


- Нєлюді.


- То війна, Оленко… - Одісей сумно зітхнув. - Заєбало все, я домів хочу. Жінку давно не бачив. О, до речі, про жінок… шо робиш ввечері? Є прідлаженія.


Над Троєю ставало заріво пожежі. Хтось десь несамовито вив.


- Чоловіка в наркологію везу.


- Якого?


- Паріса. А шо, другий теж тут? - Олена помітно напружилась.


- Мєнєлай? Та тут. Біга десь із своїми спартанцями, різню всіляку робить та творить насілія. Про тебе, до речі питав.


- Ну то я пішла, - Олена спішно стала зі сходів, поправила прічоску та ся направила в хату, де був викопаний підземний хід. - Бо він єбанутий, ти ж сам знаєш. Бувай, короче, Хітрамудрий. Спасібо тобі за всьо, сучий ти сину. Шоб ти здох.


- Блядувать було не треба, - похмуро відповів Одісей. - Сиділа б дома в Спарті — ніхуя б не случілось. Чи курвила б собі по мєсту житєльства. Нашо було в Трою їхати шоби просто поїбацця? От ви, баби, всі такі — накурвите, а потіч чоловікі з-за вас нап“ються, та Трою спалять. То женщінов провина, не богів, що згинуть і герої, і вожді...


- Йди нахуй, - сказала Олена Прегарна, - Гомер всратий.


Та пішла в хату тікать через лаз.


- Бо від долбоемізму лікує лиш один алкоголізм… - сумно закінчив вірш Одісей, дістав цибурбан, запалив та сів на сходи палацу.
Tags: Буквономика, Историка, Литаратура, Одисея
Subscribe

 • Хомяк

  Денис Циотов. Приехал на фронт дать концерт. Колонки, электрогитара все дела. На стульчики сели в рядок, слушаем эх жизнь пошла. Но тут верещит…

 • Солдаты группы Центр

  По выжженной равнине За метром метр Шагают из Волыни Солдаты группы Центр Херсон идёт с Полтавой И Франек и Днипро А вы пойдете нахуй Без тачки и…

 • Интернет

  - Фокс - Шо ! - Ты спишь? - Угадай. - Ебу я гадать ты же лучше меня знаешь, спишь ты или нет. - Пароль? - Трускавец, отзыв март. - Блять, к…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 53 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • Хомяк

  Денис Циотов. Приехал на фронт дать концерт. Колонки, электрогитара все дела. На стульчики сели в рядок, слушаем эх жизнь пошла. Но тут верещит…

 • Солдаты группы Центр

  По выжженной равнине За метром метр Шагают из Волыни Солдаты группы Центр Херсон идёт с Полтавой И Франек и Днипро А вы пойдете нахуй Без тачки и…

 • Интернет

  - Фокс - Шо ! - Ты спишь? - Угадай. - Ебу я гадать ты же лучше меня знаешь, спишь ты или нет. - Пароль? - Трускавец, отзыв март. - Блять, к…